nemozno zapisat na hdd, nechce instalovat

Moderators: preston, navaraf

Post Reply
alexander
Posts: 2
Joined: Sun Sep 24, 2006 7:53 am

nemozno zapisat na hdd, nechce instalovat

Post by alexander »

ked som ho nasiel chcel som to skusit.

po nabotovani mi vyhodi okno, cant vrite special sector,
pak este MBR a este jednu ale to neviem presne.

v biose som vypol virust test a ine one,
nepomohlo nic.
doska. M571
200mhz cirix
10gb hdd
32MBram
cd-dvd bulk sonie.

nevie niekto co a preco?
este aktualizujem problem.
mcgogo
Posts: 18
Joined: Wed Jun 21, 2006 6:21 am

Post by mcgogo »

Jsem jenom pouhý uživatel a trochu jsem ReactOS testoval

Zkus to udělat tak že disk který tam máš pripojíš jako primary master, vytvoř na něm primární oddíl naformátuj ho souborovým systémem FAT16 nebo FAT32. ReactOS zatím podporuje pouze FAT systémy a umí standartně bootovat jen z primární partition. pak zkus instalovat. Nevím jak moc ti tohle pomůže možná si to tak udělal každopádně ten systém je v této verzi stále dost nestabilní a developeři ho doporučují stále testovat jen v emulátorech jako Qemu nebo na virtuálních systémech jako WMware.
alexander
Posts: 2
Joined: Sun Sep 24, 2006 7:53 am

Post by alexander »

no jo, mam fat 32 a je to master primar-master, id0
i tak, zrejme to bude doskou,
aka kapacita ma byt? nema problem z velkostou?
teraz 8-10GB
mcgogo
Posts: 18
Joined: Wed Jun 21, 2006 6:21 am

Post by mcgogo »

Tak to nevím ale problém by být neměl. Kapacita je omezená je souborovým systémem. Já bych měl strach spíše s tím cyrixem. ALe tohle vypadá opravdu na disk. Já jsem to zkoušel na notebooku HP a měl jsem 4 GB disk a no problemo. Ještě se tě zeptám Proběhla ti instalace? a nebo tohle píše hned na začátku? Na konci instalace se totiž dá zvolit kam chceš zapsat ten jejich freeloader a dá se tam vybrat i možnost na disketu. Tak pokud to jde zkus ještě tohle a zkus bootovat z diskety.

edit: jo a nejlepší asi bude když tu otázku položíš v angličtině tady do newbie help nebo jak se ta sekce jmenuje (teda pokud mluvíš anglicky)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests