Problemi s ekipa, kade se izgubihte

Moderator: CCTAHEB

Post Reply
tsvetanmail

Problemi s ekipa, kade se izgubihte

Post by tsvetanmail »

Изтрит пост
Last edited by tsvetanmail on Mon Jan 07, 2008 7:11 am, edited 1 time in total.
delphipro
Posts: 15
Joined: Sat Jul 28, 2007 4:17 pm
Location: Yambol, Bulgaria
Contact:

Re: Problemi s ekipa, kade se izgubihte

Post by delphipro »

tsvetanmail wrote:Хора, нали щяхме да започвате да комплирате кода на системата в скоро време, какво стана с ентусиазма ви.По едно време бяхте доста надъхани, а сега тук е скука.Ако продължаваме така ще ни махнат този раздел, нищо не вършим. :D
Ще говоря с админа преди това. :D
Аз лично имам голям интусиазъм, но преди време ми изгоря машината и сега съм на една щайга дето само крета и я ползвам само за НЕТ, а имам сумати проекти по които работя, до февруари догодина със сигурност ще купя едно животно (меко казано) компютър и ще гледам да си направя така графика за да мога и аз да разработвам ReactOS
tsvetanmail

Re: Problemi s ekipa, kade se izgubihte

Post by tsvetanmail »

delphipro wrote:
tsvetanmail wrote:Хора, нали щяхме да започвате да комплирате кода на системата в скоро време, какво стана с ентусиазма ви.По едно време бяхте доста надъхани, а сега тук е скука.Ако продължаваме така ще ни махнат този раздел, нищо не вършим. :D
Ще говоря с админа преди това. :D
Аз лично имам голям интусиазъм, но преди време ми изгоря машината и сега съм на една щайга дето само крета и я ползвам само за НЕТ, а имам сумати проекти по които работя, до февруари догодина със сигурност ще купя едно животно (меко казано) компютър и ще гледам да си направя така графика за да мога и аз да разработвам ReactOS
Както виждаш аз в момента отговарям за екипа. :D Направиха ме модератор на този форум.Надявам се и други хора да ни помогнат.
Но все пак не всички ме познават вероятно.
Можеш да ме намериш в скайпа - пиша се tsvetanmail
Посещавай често този форум и казвай по какво ти работиш, за да не стане объркване. :wink:
coki
Posts: 6
Joined: Thu Nov 22, 2007 3:06 am

Post by coki »

Пишете и мен, но не обещавам че ще съм редовен.
tsvetanmail

Post by tsvetanmail »

Колкото повече - - - -Толкова по-добре.
zdravko_tashev
Posts: 3
Joined: Wed Nov 28, 2007 4:57 pm

Az dnes nauchih za proekta

Post by zdravko_tashev »

Uspiah da kompiliram coda - che daje i da go pusna.

Ako nikoi ima nujda ot pomosht neka da se obadi.
tsvetanmail

Post by tsvetanmail »

Свържи се с мен
скайп - Tsvetanmail
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests