Page 1 of 2

Ukrainian website

Posted: Wed Aug 22, 2007 10:41 am
by temarez
Сьогдні відкрився україномовний розділ офіційного сайту. Ласкаво просимо!

Усі бажаючі запрошуються до співпраці у перекладі. Звертатися до Ukrainian language maintainer, тобто до мене. Також приймається критика :D

P.S. Щодо перекладу компонентів самої ОС - з часів виходу останньої версії вони істотно оновлені, тепер є переклад готовий на 60-70 відсотків. Також запрошуються усі бажаючі взяти участь.

Re: Ukrainian website

Posted: Wed Dec 10, 2008 11:49 am
by Mad Max
Готовий допомогти з перекладами.

Re: Ukrainian website

Posted: Wed Dec 10, 2008 12:11 pm
by temarez
Mad Max wrote:Готовий допомогти з перекладами.
Дякую! Можна обрати якийсь модуль звідси, у якого статус NoTrans або Update. Ті, в яких статус NoTrans (WINE) перекладати поки що немає сенсу - такий переклад треба спочатку надсилати до wine, а вони мої переклади якось не дуже охоче приймають :-(

Питайте все, що незрозуміло в процесі перекладу. Процес простий, почитати можна тут. Якщо викласти коротенько, то треба, як правило, брати за основу файл ресурсів en-US.rc і перекладати його в текстовому редакторі.

Re: Ukrainian website

Posted: Mon Dec 22, 2008 11:55 am
by Yevhen
Всім привіт. Хочу допомогти з переладом на українську. Бачу що в ОС майже все перкладено, а ось тексти на українському сайті--англомовні, коли планується їх переклад і як це буде організовано?

Re: Ukrainian website

Posted: Mon Dec 22, 2008 12:15 pm
by temarez
Yevhen wrote:Всім привіт. Хочу допомогти з переладом на українську. Бачу що в ОС майже все перкладено, а ось тексти на українському сайті--англомовні, коли планується їх переклад і як це буде організовано?
Дещо вже зроблено. Перекладати можна за допомогою RosCMS. Тут можна увійти до системи. Для можливості здійснення перекладу (редагування стстей сайту за допомогою RosCMS) необхідно належати до групи Translators - такий статус надам, якщо є бажання прийняти участь. Українські переклади підтверджуються Ukrainian translation maintainer, тобто мною. Один раз на добу сайт оновлюється і підтверджені переклади потрапляють на сайт.

Дещо про RosCMS є тут http://www.reactos.org/en/roscms.html

Re: Ukrainian website

Posted: Mon Dec 22, 2008 12:35 pm
by Yevhen
Добре, з системами управління змістом знайомий, думаю, що проблем не буде. Розпочну переклад як тільки отримаю належні права ;-)

Re: Ukrainian website

Posted: Mon Dec 22, 2008 12:52 pm
by temarez
Yevhen wrote:Добре, з системами управління змістом знайомий, думаю, що проблем не буде. Розпочну переклад як тільки отримаю належні права ;-)
Дякую за участь і допомогу! Yevhen тепер член групи Translator , тобто переклад можна розпочинати. При потребі можна зв'язатись зі мною, наприклад по ICQ 294246843 (так все ж таки швидше)

Re: Ukrainian website

Posted: Thu Jun 18, 2009 3:30 pm
by igorko
Хочу допомогти в перекладі сайту(для початку). Як це зробити?

Re: Ukrainian website

Posted: Thu Jun 18, 2009 3:45 pm
by igorko
І як в профілі поміняти мову на українську. Бо деколи відсилає на англійський сайт. Це від цього залежить чи ні? Тобто перехід наприклад з форуму назад на сайт.

Re: Ukrainian website

Posted: Tue Nov 08, 2011 2:33 pm
by Dimon4ik2009
Приэднуюся. Допоможу з перекаладами

Re: Ukrainian website

Posted: Thu Nov 10, 2011 3:40 pm
by igorko
Dimon4ik2009

Привіт. Будемо дуже раді якщо допоможеш з оновленням перекладу. Сама ОС перекладена практично повністю, сайт також. Єдине що треба це перекласти випуски новин http://www.reactos.org/uk/newsletters.html та підтримувати нові новини в актуальному стані. Я є координатором перекладу на українську і можу пояснити що і як. Пиши на моє мило. Воно є на сторінці статусу перекладу http://www.reactos.org/wiki/Ukrainian_translation. Переглянь списки новин і якщо подужаєш то буде супер. Також дам підказки як пришвидшити переклад ;)

Re: Ukrainian website

Posted: Sat Jul 28, 2012 2:47 pm
by Dimisch4
Хочу дати ідею по збираннях коштів для розробників! Потрібно створити сторінку на сайті на якій буде реклама , її можна буде продавати через те що цей сайт є високовідвідуваним і для підтримки проекту більшість людей погодиться переглядати і реєструватися на сайтах рекламодавців. Ця реклама не буде надокучливою через те ,що реклама не буде поширюватися на всі сторінки (через те що в декого може бути повільний інтернет).

Re: Ukrainian website

Posted: Sun Jul 09, 2017 8:11 pm
by virexer
Цікаво, чи хтось користується РеактОС в Україні ?

Re: Ukrainian website

Posted: Tue Oct 31, 2017 7:39 pm
by phalosv
Хтось із українців користується реактосью ?

Re: Ukrainian website

Posted: Fri Nov 03, 2017 4:38 pm
by val
phalosv wrote:Хтось із українців користується реактосью ?
Користуються чимсь вже хоч трохи придатним для цього. РеактОС придатна поки лише для пробування, як воно виглядає, ну або для додавання туди свого внеску, якшо є така можливість.

ЗІ. "Фалосв"? Серйозно? Шо змусило так назватися? :lol: