Ukrainian website

temarez
Posts: 117
Joined: Sat Dec 10, 2005 10:52 pm
Location: Ukraine
Contact:

Ukrainian website

Post by temarez »

Сьогдні відкрився україномовний розділ офіційного сайту. Ласкаво просимо!

Усі бажаючі запрошуються до співпраці у перекладі. Звертатися до Ukrainian language maintainer, тобто до мене. Також приймається критика :D

P.S. Щодо перекладу компонентів самої ОС - з часів виходу останньої версії вони істотно оновлені, тепер є переклад готовий на 60-70 відсотків. Також запрошуються усі бажаючі взяти участь.
Mad Max
Posts: 1
Joined: Wed Dec 10, 2008 11:23 am

Re: Ukrainian website

Post by Mad Max »

Готовий допомогти з перекладами.
temarez
Posts: 117
Joined: Sat Dec 10, 2005 10:52 pm
Location: Ukraine
Contact:

Re: Ukrainian website

Post by temarez »

Mad Max wrote:Готовий допомогти з перекладами.
Дякую! Можна обрати якийсь модуль звідси, у якого статус NoTrans або Update. Ті, в яких статус NoTrans (WINE) перекладати поки що немає сенсу - такий переклад треба спочатку надсилати до wine, а вони мої переклади якось не дуже охоче приймають :-(

Питайте все, що незрозуміло в процесі перекладу. Процес простий, почитати можна тут. Якщо викласти коротенько, то треба, як правило, брати за основу файл ресурсів en-US.rc і перекладати його в текстовому редакторі.
Yevhen
Posts: 3
Joined: Fri Dec 19, 2008 3:39 pm

Re: Ukrainian website

Post by Yevhen »

Всім привіт. Хочу допомогти з переладом на українську. Бачу що в ОС майже все перкладено, а ось тексти на українському сайті--англомовні, коли планується їх переклад і як це буде організовано?
temarez
Posts: 117
Joined: Sat Dec 10, 2005 10:52 pm
Location: Ukraine
Contact:

Re: Ukrainian website

Post by temarez »

Yevhen wrote:Всім привіт. Хочу допомогти з переладом на українську. Бачу що в ОС майже все перкладено, а ось тексти на українському сайті--англомовні, коли планується їх переклад і як це буде організовано?
Дещо вже зроблено. Перекладати можна за допомогою RosCMS. Тут можна увійти до системи. Для можливості здійснення перекладу (редагування стстей сайту за допомогою RosCMS) необхідно належати до групи Translators - такий статус надам, якщо є бажання прийняти участь. Українські переклади підтверджуються Ukrainian translation maintainer, тобто мною. Один раз на добу сайт оновлюється і підтверджені переклади потрапляють на сайт.

Дещо про RosCMS є тут http://www.reactos.org/en/roscms.html
Yevhen
Posts: 3
Joined: Fri Dec 19, 2008 3:39 pm

Re: Ukrainian website

Post by Yevhen »

Добре, з системами управління змістом знайомий, думаю, що проблем не буде. Розпочну переклад як тільки отримаю належні права ;-)
temarez
Posts: 117
Joined: Sat Dec 10, 2005 10:52 pm
Location: Ukraine
Contact:

Re: Ukrainian website

Post by temarez »

Yevhen wrote:Добре, з системами управління змістом знайомий, думаю, що проблем не буде. Розпочну переклад як тільки отримаю належні права ;-)
Дякую за участь і допомогу! Yevhen тепер член групи Translator , тобто переклад можна розпочинати. При потребі можна зв'язатись зі мною, наприклад по ICQ 294246843 (так все ж таки швидше)
igorko
Posts: 145
Joined: Thu Jun 18, 2009 3:12 pm

Re: Ukrainian website

Post by igorko »

Хочу допомогти в перекладі сайту(для початку). Як це зробити?
igorko
Posts: 145
Joined: Thu Jun 18, 2009 3:12 pm

Re: Ukrainian website

Post by igorko »

І як в профілі поміняти мову на українську. Бо деколи відсилає на англійський сайт. Це від цього залежить чи ні? Тобто перехід наприклад з форуму назад на сайт.
Dimon4ik2009
Posts: 1
Joined: Tue Nov 08, 2011 2:26 pm

Re: Ukrainian website

Post by Dimon4ik2009 »

Приэднуюся. Допоможу з перекаладами
igorko
Posts: 145
Joined: Thu Jun 18, 2009 3:12 pm

Re: Ukrainian website

Post by igorko »

Dimon4ik2009

Привіт. Будемо дуже раді якщо допоможеш з оновленням перекладу. Сама ОС перекладена практично повністю, сайт також. Єдине що треба це перекласти випуски новин http://www.reactos.org/uk/newsletters.html та підтримувати нові новини в актуальному стані. Я є координатором перекладу на українську і можу пояснити що і як. Пиши на моє мило. Воно є на сторінці статусу перекладу http://www.reactos.org/wiki/Ukrainian_translation. Переглянь списки новин і якщо подужаєш то буде супер. Також дам підказки як пришвидшити переклад ;)
Dimisch4
Posts: 1
Joined: Sat Jul 28, 2012 2:35 pm

Re: Ukrainian website

Post by Dimisch4 »

Хочу дати ідею по збираннях коштів для розробників! Потрібно створити сторінку на сайті на якій буде реклама , її можна буде продавати через те що цей сайт є високовідвідуваним і для підтримки проекту більшість людей погодиться переглядати і реєструватися на сайтах рекламодавців. Ця реклама не буде надокучливою через те ,що реклама не буде поширюватися на всі сторінки (через те що в декого може бути повільний інтернет).
virexer
Posts: 1
Joined: Sun Jul 09, 2017 8:07 pm
Location: Орёл
Contact:

Re: Ukrainian website

Post by virexer »

Цікаво, чи хтось користується РеактОС в Україні ?
phalosv
Posts: 1
Joined: Tue Oct 31, 2017 7:35 pm
Contact:

Re: Ukrainian website

Post by phalosv »

Хтось із українців користується реактосью ?
val
Posts: 69
Joined: Fri Feb 10, 2017 5:22 am

Re: Ukrainian website

Post by val »

phalosv wrote:Хтось із українців користується реактосью ?
Користуються чимсь вже хоч трохи придатним для цього. РеактОС придатна поки лише для пробування, як воно виглядає, ну або для додавання туди свого внеску, якшо є така можливість.

ЗІ. "Фалосв"? Серйозно? Шо змусило так назватися? :lol:
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests