Zvuk

Moderators: preston, navaraf

Post Reply
User avatar
Black_Fox
Posts: 1584
Joined: Fri Feb 15, 2008 9:44 pm
Location: Czechia

Zvuk

Post by Black_Fox »

V commit logu čtu, že už v ojedinělých případech jde přehrát mp3 ve winampu. Ale co konkrétně jsou ty případy zač? :) Nejblíž jsem se dostal s VirtualBoxem 2.1.2, když jsem si nastavil zvukovku Sound Blaster 16, to ji to našlo (nebo aspoň na rozdíl od té druhé vůbec nevyskočilo okýnko o neznámém audio zařízení), ale stejně mi winamp 2.95 řekl, že zařízení není připraveno nebo něco podobného, když jsem zkoušel přehrávat přes DirectSound. Potřebuju i něco jako nainstalovaný DirectX nebo něco dalšího?
Kario
Posts: 89
Joined: Sun Feb 25, 2007 2:48 am
Location: Slovakia
Contact:

Re: Zvuk

Post by Kario »

funguje VBox AC97 vo vecsine pripadov... je potrebne si nastavit AC97, naistalovat ovladac, a mozete sa tesit z pocuvania hudby...
dalsie informacie su k dispozici vo WIKI v polozke HOWTO
este dodam, ze zatial mi to stale po prehrati jednej skladby zamrzne (ale janderwald na tom robi) :wink:
preston
Developer
Posts: 272
Joined: Wed Sep 27, 2006 8:19 pm
Location: Prague, Czech Republic

Re: Zvuk

Post by preston »

puvodne jsem chtel napsat obsahlejsi navod na to, jak zvuk rozchodit, ale vypada to, ze co nevidet to bude stejne fungovat "out of the box", takze je to zbytecny. co se tyka zvuku ve hrach, vetsinou chteji direct sound. na dsound nikdo tri roky nesahl a myslim, ze nefunguje ani ve windows, natoz v reactosu. ja mam nicmene v moji working copy novejsi verzi a potrebuju vyresit jenom dva drobny problemy, nez to budu moct commitnout. zkousel jsem to s quake3, CoD a par dalsima hrama a fungovalo to ok. snad se dockame do dalsi release :-)
User avatar
Black_Fox
Posts: 1584
Joined: Fri Feb 15, 2008 9:44 pm
Location: Czechia

Re: Zvuk

Post by Black_Fox »

Dík za tip Kario, co teď chodím míň na IRC, tak mi to howto uteklo.
preston wrote:potrebuju vyresit jenom dva drobny problemy...
Vypadá to, že mezi aktuálně nejoblíbenější vývojáře kromě fireballa, janderwalda a silverblada přibude ještě jeden :mrgreen:
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests