Another newcomer...

Moderators: preston, navaraf

Post Reply
User avatar
Black_Fox
Posts: 1584
Joined: Fri Feb 15, 2008 9:44 pm
Location: Czechia

Another newcomer...

Post by Black_Fox »

I když jsem si toho všiml v commit lozích, nějak mi to nedošlo až do přečtení 48. newsletteru - gratuluju k přijetí do dev týmu, prestone :)

BTW, co vede lidi k tomu, aby měli jeden nick v svn, jiný nick na fórech a ještě jiný nick na IRC?
Kario
Posts: 89
Joined: Sun Feb 25, 2007 2:48 am
Location: Slovakia
Contact:

Re: Another newcomer...

Post by Kario »

ahojte, pripajam sa ku gratulacii, vela zdaru, a velmi vela bezchybnych commit-ov

na otazku:
rad by som aj ja vedel :? (az donedavna som si myslel, ze preston funguje iba na fore :) )
... ale odlisny svn nick este chapem (to je ako meno v suboroch, BlackFox, urcite vies o com hovorim...)
User avatar
Black_Fox
Posts: 1584
Joined: Fri Feb 15, 2008 9:44 pm
Location: Czechia

Re: Another newcomer...

Post by Black_Fox »

U svn uznávám, že většina lidí má svoje jméno. Zrovna když jsem psal otázku, mi ale vrtal hlavou spíš w3seek. EDIT: A ten má zrovna stejný nick i na fóru a asi i na IRC, mea culpa :idea:
preston
Developer
Posts: 272
Joined: Wed Sep 27, 2006 8:19 pm
Location: Prague, Czech Republic

Re: Another newcomer...

Post by preston »

Zdravím a díky za přání, snad se bude dařit.

S těmi přezdívkami je to potíž obecně. Jak v případě fóra tak irc jsem použil první nick, který mě napadl a byl volný. Nepředpokládal jsem, že se tu zdržím tak dlouho :-). A očividně nejsem sám, takže je v tom dost zmatek.

V SVN mají noví uživatelé nick ve tvaru první pímsno křestního + příjmení. Dříve tohle neplatilo, takže oldschool vývojáři mají plně "customizované" nicky. A zrovna w3seek (svn nick weiden) tomu nasadil korunu, když se po svatbě přestěhoval do USA a změnil si příjmení.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests