Firefox 33

Moderators: preston, navaraf

Post Reply
lazna
Posts: 4
Joined: Sat Dec 29, 2012 12:42 am

Firefox 33

Post by lazna »

Nainstaloval jsem verzi 0.3.17 a v ni jsem z Application manageru nahodil Firefox 33. Aplikace nastartuje ale pri natazeni jakekoliv stranky spolehlive lehne. Pokud ji ukoncim ricne (menu File -> Exit) tak okno zmizi, ale v proces v taskmanageru zustava a ukazuje spotrebu 100% CPU. Nemam s reactosem zadne zkusenosti, ale clovek by tak nejak cekal ze aplikace z application manageru fungovat. Co delam spatne?

L.
User avatar
Black_Fox
Posts: 1584
Joined: Fri Feb 15, 2008 9:44 pm
Location: Czechia

Re: Firefox 33

Post by Black_Fox »

To je na VirtualBoxu? Teď se k tomu asi pár dní nebudu moct dostat, ale vyzkouším to a dám vědět. Děje se to i na současných vývojových verzích ReactOSu, např. na http://iso.reactos.org/bootcd/bootcd-65491-dbg.7z ?
User avatar
Black_Fox
Posts: 1584
Joined: Fri Feb 15, 2008 9:44 pm
Location: Czechia

Re: Firefox 33

Post by Black_Fox »

Tak jsem to zkoušel na sestavení 65524 a sice jsou tam na některých stránkách chyby ve vykreslování, ale všechno podstatné funguje. Nainstaloval jsem ReactOS, Firefox 33 ze správce aplikací. Přečetl jsem si dva blogy a podíval se na jedno HTML5 video, se stabilitou systému žádný problém. Můžeš vyzkoušet nějaké to novější sestavení a případně dodat víc informací (třeba konkrétní stránku)?
Aliraza22
Posts: 1
Joined: Tue Mar 17, 2015 7:23 am

Re: Firefox 33

Post by Aliraza22 »

případně můžeš zkusit nějakou starší, ono to občas zlobí...???
Ali
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests