Překlad

Moderators: preston, navaraf

Post Reply
User avatar
Black_Fox
Posts: 1584
Joined: Fri Feb 15, 2008 9:44 pm
Location: Czechia

Překlad

Post by Black_Fox »

Za poslední dobu opět přibylo do ReactOSu něco textů, které jsou prozatím anglicky. O víkendu zkusím přeložit něco málo z toho, co chybí. Tak by mě zajímalo, jestli někoho z vás něco v angličtině zvlášť trápí a chtěl by to mít pokud možno česky. Jinak to budu brát náhodně, jak mi to přijde pod ruku :)
User avatar
Black_Fox
Posts: 1584
Joined: Fri Feb 15, 2008 9:44 pm
Location: Czechia

Re: Překlad

Post by Black_Fox »

Překlad jsem musel odložit, k vyzkoušení je teď testovací verze nového vydání 0.3.16, takže se věnuju tomu.
BobHJ
Posts: 3
Joined: Thu Nov 24, 2011 1:32 pm

Re: Překlad

Post by BobHJ »

Zdravim chtel jsem se zeptat ohledne prekladu stranek. Rad bych se zapojil, ale nevim na koho byh se mel obratit pro ziskani prav pro preklad. Predem dekuji za odpoved.
User avatar
Black_Fox
Posts: 1584
Joined: Fri Feb 15, 2008 9:44 pm
Location: Czechia

Re: Překlad

Post by Black_Fox »

Ahoj, ohledně překladu stránek se ideálně obrať na uživatele Z98 nebo vicmarcal, ti jsou asi nejpravější :-) Buď tady na fóru nebo na IRC. Myslím, že v současné době není úplně velká ochota umožňovat nové překlady kvůli uživatelsky nepříjemné podpoře v Drupalu (na tom běží stránky), ale za pokus to stojí.
BobHJ
Posts: 3
Joined: Thu Nov 24, 2011 1:32 pm

Re: Překlad

Post by BobHJ »

Tak s Drupalem problém nemám... jinak díky za odpověď ;)
User avatar
Black_Fox
Posts: 1584
Joined: Fri Feb 15, 2008 9:44 pm
Location: Czechia

Re: Překlad

Post by Black_Fox »

Moderátoři řeší nějaký problém v Drupalu, že překladatel může něco docela snadno omylem rozbít. Na vícejazyčnou verzi stránek se používá nějaký méně podporovaný plugin a do detailů nevidím, ale zatím překlady stránek kvůli tomu zřejmě z bezpečnostních důvodů stojí.
BobHJ
Posts: 3
Joined: Thu Nov 24, 2011 1:32 pm

Re: Překlad

Post by BobHJ »

Dobře... stejně jsem ještě ani nedostal odpověd od správcu. ;)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests