opoznione tlumaczenia

Moderators: niski, Saibamen

Post Reply
benek
Posts: 69
Joined: Sun Oct 11, 2009 12:06 pm
Location: Poland, Łódź

opoznione tlumaczenia

Post by benek »

Czy tlumacze to jeszcze istnieja na Polskim forum? dzisiaj jest 23 maja a newsletter z 14 jeszcze nie przetlumaczony :( oj, cos ostatnio chyba osiedli na laurach :lol:
User avatar
Saibamen
Posts: 212
Joined: Mon Jul 19, 2010 11:19 am
Location: Poland
Contact:

Re: opoznione tlumaczenia

Post by Saibamen »

Jeśli masz czas to tłumacz :P
ReactOS Forum Global Moderator
IT-Maniak.pl administrator
Haos
Test Team
Posts: 2954
Joined: Thu Mar 22, 2007 5:42 am
Contact:

Re: opoznione tlumaczenia

Post by Haos »

Istnieja. Tyle ze pierwsze co go widze. Normalnie idzie zawiadomienie przynajmniej dwoma sciezkami a teraz nic. A tlumacz newsletterow mial taki popierdzielony tydzien od 14 maja ze zapomnij.
Haos
Test Team
Posts: 2954
Joined: Thu Mar 22, 2007 5:42 am
Contact:

Re: opoznione tlumaczenia

Post by Haos »

Tłumaczenie uczynione. CMS niestety znow sie pieprznal i nie pokazuje na stronie glownej tlumaczenia. Jakby ktos mogl to poprawic to bede dzwieczny.
benek
Posts: 69
Joined: Sun Oct 11, 2009 12:06 pm
Location: Poland, Łódź

Re: opoznione tlumaczenia

Post by benek »

O ciebie Haos sie nie pytam, bo wiem, ze ty robisz za dziesieciu w projekcie i nie masz za wiele czasu, ale swego czasu drzwiami i oknami pchali sie chetni na tlumaczenia. Dostali rangi i wszystko stoi. Jezeli chodzi o czytanie to nie mowie tutaj juz o sobie, bo daje sobie rade bez tlumaczenia, ale jest sporo osob ktore pierwszy raz odwiedzaja projekt i chcieliby poczytac nowosci w jezyku Polskim.
Saibamen: Ja nie jestem translatorem i sie tam nie pcham. Moze czas na nowy nabor?
Haos
Test Team
Posts: 2954
Joined: Thu Mar 22, 2007 5:42 am
Contact:

Re: opoznione tlumaczenia

Post by Haos »

Obecne biuletyny robie tylko ja. Nie wiem czy ktos jeszcze sie probowal za nie brac, ale jak jakis czas temu widzialem propozycje tlumaczen dwoch innych osob, to nie bylo zbyt dobre.
SuperDog
Translation Team
Posts: 124
Joined: Tue Mar 04, 2008 2:52 am

Re: opoznione tlumaczenia

Post by SuperDog »

Doceniamy chęci, ale tak jak napisał Haos, tłumaczenie musi być dostatecznie dobre aby nadawało się do publikacji.
wojo664
Posts: 320
Joined: Mon Jul 06, 2009 5:39 pm

Re: opoznione tlumaczenia

Post by wojo664 »

Ja tam na razie zajmuje się paroma zapomnianymi stronami ;-) Pare starszych newsów przetłumaczyłem. Pozdrawiam wszystkich PL tłumaczy w projekcie ;)

BTW czy jest jakiś sposób, żeby "Rich Text" obsługiwał normalnie polskie znaki?
Haos
Test Team
Posts: 2954
Joined: Thu Mar 22, 2007 5:42 am
Contact:

Re: opoznione tlumaczenia

Post by Haos »

Nowy biuletyn juz wisi, tlumaczenie takze.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests