Polska wersja językowa ReactOS

Moderators: niski, Saibamen

mercolek
Posts: 2
Joined: Fri Mar 04, 2005 11:02 pm
Contact:

Post by mercolek »

Czy zakladanie swojego projektu na SourceForge jest bezplatne??
Jesli tak, to moge zalozyc takowy projekt.
Mercedes
kaczor
Posts: 44
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:54 pm

Post by kaczor »

nom możnaby sie za 2.8 wziąść i spolszczyć ... ja bym chętnie pomógł bo moze wiem to i owo potrafie cośtam skompilować ale programowanie to ja nie teges ;-)
zebasoftis
Posts: 9
Joined: Thu Sep 29, 2005 3:00 pm
Location: Poland

Post by zebasoftis »

zapraszam do tłumaczenia ReactOSa na język polski. Jeśli ktoś chce pomóc to można się ze mną skontaktować pod adresem zebasoftis(at)gmail(dot)com.
kaczor
Posts: 44
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:54 pm

Post by kaczor »

oki, juz sie wziałem do roboty ;-)

mam ylko pytanie jak zmienić jezyk w reactOS ... bo sciagnołem sobie QEMU i jak klikam na Regional Settings to sie nie zachowują , trzeba gdzieś jakis plik podmienić?

PS. Można by ew narazie wszystkie których nie mamy przetłumaczonych na hama z En przekopiowac a potem sukcesywnie podmieniać aby już teraz było całe "niby" zrobione :-)
zebasoftis
Posts: 9
Joined: Thu Sep 29, 2005 3:00 pm
Location: Poland

Post by zebasoftis »

pobierz najnowszą wersję ReactOS z http://svn.reactos.org/iso/
Ostatnio poprawiłem ten błąd.
kokodin
Posts: 175
Joined: Tue Nov 29, 2005 7:19 pm

Post by kokodin »

zgadzam się z kaczorem trzeba wstawić pliki engliskie jako polskie w każdym miejscu gdzie nie doszło do tłumaczenia aby puźniej nie było że os sie ładuje ale jak sie coś włancza to blue screen "nie odnaleziono wersji językowej przeinstaluj reactos"albo coś podobnego :twisted:

trza też załatwić żeby przy każdej aktualizacji plików przysyłali nam nowe engliskie rc i poprzednią wersje polacką jeżeli istnieje :D

tłumaczenie poszło by szybciej
zebasoftis
Posts: 9
Joined: Thu Sep 29, 2005 3:00 pm
Location: Poland

Post by zebasoftis »

jeżeli chodzi o część pierwszą maila to już wyjaśniam. Otóż jest tak że jeśli nie istnieje wersja polska programu to ReactOS uruchamia go w wersji angielskiej. Nie trzeba kopiować wszystkich plików angielskich. Zresztą takie pliki bardzo szybko przestają być aktualne. Trzeba będzie na bieżąco je modyfikować.

z tym przesyłaniem to jest tak że musicie się sami o to postarać. Zainstalować sobie SVN i wybrać sobie coś do tłumaczenia. Ewentualnie sam mogę coś wybrać i przesłać zawsze.
kaczor
Posts: 44
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:54 pm

Post by kaczor »

zeba jestes jeszcze, bo pisałem do ciebie maile i nie odpisujesz cos, dodaleś tego systraya?
zebasoftis
Posts: 9
Joined: Thu Sep 29, 2005 3:00 pm
Location: Poland

Post by zebasoftis »

no hej, jestem jestem tylko ostatnio byłem w małej niedyspozycji :)
odpisałem już na Twojego maila :)
kaczor
Posts: 44
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:54 pm

Post by kaczor »

a mam pytanko ... możnamby stronke przetłumaczyć jak to wydląda od strony technicznej? ...
zebasoftis
Posts: 9
Joined: Thu Sep 29, 2005 3:00 pm
Location: Poland

Post by zebasoftis »

miło że o to pytasz. Tak można i byłoby nawet wskazane :) ... jak tylko odkopię się z nadmiaru pracy to zaczniemy na poważnie działać w tej kwestii
kaczor
Posts: 44
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:54 pm

Post by kaczor »

nom bo już mam nawet troche przetłumaczone :-)
509641128@orange.pl
Posts: 10
Joined: Thu Jan 05, 2006 2:46 pm

www.reactos.xu.pl - polska strona internetowa

Post by 509641128@orange.pl »

www.reactos.xu.pl - polska strona internetowa, zapraszam na nia, prosze o wyrozumialosc, wszelkie uwagi zglaszac do mnie[/u]
kaczor
Posts: 44
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:54 pm

Tlumaczenie reactos.org!!!!!!!!! potrzebni ludzie!!

Post by kaczor »

ruszyło!!!!!! ... własnie tłumacze index ... potrzeba ludzi, zgłoście się na forum "ReactOS Website discussion" by dostać prawa tłumacza ...
kaczor
Posts: 44
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:54 pm

Post by kaczor »

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests