Czy jest tam kto?

Moderators: niski, Saibamen

Haos
Test Team
Posts: 2954
Joined: Thu Mar 22, 2007 5:42 am
Contact:

Re: Czy jest tam kto?

Post by Haos »

Kickstarter nie nadaje sie dla nas. Tam koniecznie trzeba miec projekt w krotkiej skali czasu (najwyzej rok-dwa) oraz wyraznie zdefiniowanych celach.
fervi
Posts: 19
Joined: Mon Dec 07, 2009 11:09 pm

Re: Czy jest tam kto?

Post by fervi »

Kickstarter nie nadaje sie dla nas. Tam koniecznie trzeba miec projekt w krotkiej skali czasu (najwyzej rok-dwa) oraz wyraznie zdefiniowanych celach.

No tak, ale w KS są projekty, które dopiero mają zostać zrobione, a ReactOS jest już zrobiony, a pieniądze byłyby zebrane na dalszy rozwój, kompatybilności itd. Ja zaproponowałem taką możliwość w odpowiednim temacie, ale co się z tym stanie - nie wiem. Poza tym wizja darmowego i dobrego Windowsa zawsze kusi

Fervi
User avatar
Saibamen
Posts: 212
Joined: Mon Jul 19, 2010 11:19 am
Location: Poland
Contact:

Re: Czy jest tam kto?

Post by Saibamen »

Pisarz wrote:Obecny CMS ROS'a jest tragiczny. Brakuje ludzi ogarniających Drupala, którzy nie tylko przenieśliby konta użytkowników z RosCMS do Drupala, lecz również zajęli się wystrojem strony. Obecnie DangerGround pracuje nad czymś, co ma to przyspieszyć, ale jeszcze nie posiada nic ciekawego, czym mógłby się pochwalić.
Zrezygnowano już z Drupala na rzecz innego CMSa (zapomniałem nazwy) - i postęp prac jest o wiele lepszy niż na PlayGround.
fervi wrote:No tak, ale w KS są projekty, które dopiero mają zostać zrobione, a ReactOS jest już zrobiony
ROS nie jest zrobiony!! Poza tym KickStarter to rozwiązanie tylko dla Amerykańców. Reszta świata może tylko płacić.
Lepiej znaleźć podobny serwis ale w Europie.
ReactOS Forum Global Moderator
IT-Maniak.pl administrator
Pisarz
Posts: 375
Joined: Sat May 12, 2007 9:29 am

Re: Czy jest tam kto?

Post by Pisarz »

Saibamen wrote:
Pisarz wrote:Obecny CMS ROS'a jest tragiczny. Brakuje ludzi ogarniających Drupala, którzy nie tylko przenieśliby konta użytkowników z RosCMS do Drupala, lecz również zajęli się wystrojem strony. Obecnie DangerGround pracuje nad czymś, co ma to przyspieszyć, ale jeszcze nie posiada nic ciekawego, czym mógłby się pochwalić.
Zrezygnowano już z Drupala na rzecz innego CMSa (zapomniałem nazwy) - i postęp prac jest o wiele lepszy niż na PlayGround.
Wspomniałem o tym w ostatnim zdaniu, z tą różnicą, że nie kojarzyłem bardziej o co chodzi, niż Ty.
Haos
Test Team
Posts: 2954
Joined: Thu Mar 22, 2007 5:42 am
Contact:

Re: Czy jest tam kto?

Post by Haos »

Saibamen wrote:Zrezygnowano już z Drupala na rzecz innego CMSa (zapomniałem nazwy) - i postęp prac jest o wiele lepszy niż na PlayGround.
http://typo3.org Typo3
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests